Українці можуть безвізово залишатися на території Туреччини в середньому 60 діб за умови, що загальний строк перебування у Туреччині не перевищуватиме 90 днів протягом шести місяців з дати першого візиту.

Цитата з офіційного сайту посольства Туреччини:

«Доводимо до відома, що рішенням ради міністрів турецької республіки, що було опубліковане в «офіційній газеті» №28751, тридцятиденний термін перебування на території Туреччини для громадян України, що є власниками загальногромадянських паспортів, для виїзду за кордон збільшено до 60 діб за умови, що загальний термін перебування протягом останніх 180 діб не перевищує 90 діб». (с) (Посилання: http://kiev.be.mfa.gov.tr/ShowAnnouncement.aspx?ID=193981)

До Туреччини дозволений ввіз будь-яких електронних, технічних чи особистих цінностей (фото- та відеоапаратура, ювелірні вироби, електронні гаджети або обладнання, тощо), про що необхідно заздалегідь вказувати у митній декларації під час проходження реєстрації на рейс. Крім того, турист може без митно ввозити до Туреччини до 1 кг кави, 5 л неміцних алкогольних напоїв та 1 л напоїв міцністю вище 22 градусів, 20 пачок сигарет або 50 сигар.

Заборонено провозити наркотичні речовини, ліки із вмістом наркотичних речовин та без відповідного рецепту лікаря, зброю та гострі предмети без спеціального дозволу.

Ввозити до країни іноземну валюту можна без будь-яких обмежень, однак вивозити турецькі ліри дозволяється лише в сумі, що не перевищує $1 000 у доларовому еквіваленті. Валюту дозволяється вивозити у межах $10 000.

 

Матеріал взято з сайту: http://www.windrose.aero/about/news_windrose/110180.html

 


kinata